Zeytinburnu Belediyesi tarafından bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ‘Fotoğraf Yarışması’na başvurular başladı. Serbest ve Foto Öykü olmak üzere iki kategoride gerçekleşecek yarışmaya Zeytinburnu temalı fotoğraflarla katılım sağlanabiliyor.
Dava en üst sınırdan ceza istemiyle 14 Aralık

Dava en üst sınırdan ceza istemiyle 14 Aralık'ta görülecek

CHP kurmaylarından İmamoğlu’na ‘dava’ desteği

CHP kurmaylarından İmamoğlu’na ‘dava’ desteği

YILMAZ: “TOKİ SİLİVRİ’DE 2.000 SOSYAL KONUT İNŞA EDECEK”

YILMAZ: “TOKİ SİLİVRİ’DE 2.000 SOSYAL KONUT İNŞA EDECEK”

Bakırköy’ün huzurevi tahliye edildi, yaşlılar başka İl’e gönderildi!

Bakırköy’ün huzurevi tahliye edildi, yaşlılar başka İl’e gönderildi!

Zeytinburnu Belediye Başkanı Arısoy, “Verdiğim sözleri tutmuş olmanın iç huzuru ile karşınızdayım”

Zeytinburnu Belediye Başkanı Arısoy, “Verdiğim sözleri tutmuş olmanın iç huzuru ile karşınızdayım”

Astroloji

 

 

 
Akrep (03.06.2023)
Bir noktaya gelmek için ne yapmanız gerekiyorsa onu yapmalısınız. Kendinizi buna odaklayın ve zamanınızı buna göre düzenleyin. Sizin yoğun bir tempoda olmanız karşısında başkalarıyla olan iletişiminize stresinizin gölgesini düşürmemeye dikkat etmenizde fayda var.
 
Aslan (03.06.2023)
Sosyal ve duygusal ilişkiler konusunda yeniliklere açık olabilirsiniz. Kendinizi mutlu ve rahat hissedeceğiniz bir şey yaşama isteğiniz bugün fazlasıyla dikkat çekebilir. Fiziksel görüntünüzle ilgilenebilirsiniz.
 
Balık (03.06.2023)
Maddi beklentileriniz iş motivasyonunuzu destekleyebilir. Bunu konuşmak ve istemek için sorumluluklarınıza hakim olduğunuza, bunları tamamladığınıza emin olmalısınız. Altı dolu bir özgüvenle ilerlediğinizde istediğiniz her şeye erişebilirsiniz.
 
Başak (03.06.2023)
Hayal kırıklıklarınız, egonuzun zarar görmesi motivasyonunuzu düşürebilir. Bu düşüklüğü aşmak adına bazı yaşananları gözden geçirmelisiniz. İnsanın kendine yapacağı iyiliği ve kötülüğü başkasının yapamayacağından emin olun.
 
Boğa (03.06.2023)
Aile meclisinde konuşulan konularda sizin fikirleriniz önemli olabilir. Fikirlerinizle sorunları çözüp durumu daha iyiye getirebilirsiniz. Ancak burada ne yaptığınız kadar nasıl yaptığınız da büyük önem taşıyor, tutumlarınızı kontrol altına alın.
 
İkizler (03.06.2023)
Yansıttığınız kişiliğiniz her zaman beklenilen karşılığı bulamayabilir. Bunun sizi öfkelendirmesi ya da vazgeçirmesi yerine karşınızdaki kişileri anlamaya çalışmalısınız. Anlatmak ve yaşamak istediklerinizi öncelikle siz taşımalısınız.
 
Koç (03.06.2023)
Partnerinizle aranızdaki konuşmalarda baskın gelme dürtünüz ağır olabilir. Bunu karşılayamaması karşısında sorun yaşamanız ihtimalini unutmayın. Geçici ya da gerçekçi olmayan dürtülerin düzeninizi bozmasına mahal vermemelisiniz.
 
Kova (03.06.2023)
Sorun yaşamak, onun kaynağını bulduğunuzda son bulabilir. Bugün objektif olun ve bir özeleştiriye gidin. Sizin yaptıklarınız ya da yapmadıklarınızın ilişkileriniz üzerinde bir etki taşıyorsa, bu etkiyi pozitif yöne taşımaya gayret göstermelisiniz.
 
Oğlak (03.06.2023)
İlgilendiğiniz bazı alanlarda araştırmalar yapmak isteyebilirsiniz. Bu sizi yaşadığınız stresten uzaklaştıracağı gibi bununla nasıl baş edeceğiniz konusunda da destekleyebilir. Ek iş ve ek gelir gibi durumları düşünebilir, bununla ilgili adım atabilirsiniz.
 
Terazi (03.06.2023)
Maddi konularda yeni atılımlar yapmak isteyebilirsiniz. Kendi bildiğiniz şekilde ilerlemek her zaman iyi sonuç vermeyebilir. Ortak paylaşımlarda bulunduğunuz çevrede bu konuda bilgi sahibi olanlar varsa bilgi almaktan çekinmemelisiniz.
 
Yay (03.06.2023)
Kendinizi ya da bir fikri savunurken insanlara nasıl bir izlenim verdiğinize dikkat etmelisiniz. Beklediğiniz desteği göremediğinizde herkesin bakış açısının farklı olabileceğini hatırlatın. Bu sizi kalp kırıklıklarından ve öfke yüzünden fırsatların kaçmasından koruyacaktır.
 
Yengeç (03.06.2023)
Sizin birine verdiğiniz değerle o kişiden gördüğünüz değer farklı olabilir. Bu durumda ilişkinizin mesafesini yeniden değerlendirebilirsiniz. Beklentilerinizi, gerçekleşmediğinde üzülmeyecek ya da incinmeyecek şekilde kurgulamalısınız.

 

 

 

Haber Yazılımı UA-176058651-1