Zeytinburnu Belediyesi tarafından bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ‘Fotoğraf Yarışması’na başvurular başladı. Serbest ve Foto Öykü olmak üzere iki kategoride gerçekleşecek yarışmaya Zeytinburnu temalı fotoğraflarla katılım sağlanabiliyor.
Haber Detayı
06 Nisan 2023 - Perşembe 17:48
 
03-09 Nisan Haftalık Burç Yorumları
03-09 Nisan Haftalık Burç Yorumları
YAŞAM Haberi
03-09 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu: Para ve finansal kaynaklarınızı çoğaltabilirsiniz.Sanatsal yetenekleriniz artabilir. Evlilik, beraberlik, işbirlikleri, ortaklıklar konusunda hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Boğa Burcu: Sözlü, yazılı eylemlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Eğitim ve yolculuklardan yana kazançlı çıkabilirsiniz. Sağlığınızda bel ve böbrekle ilgili hassasiyetler ortaya çıkabilir. Gündelik rutin ve alışkanlıklarınızgözden geçirmeniz gerekebilir.

İkizler Burcu: Parayla ilgili sizden saklanan durumlar ortaya çıkabilir. Manevi ve ruhsal alanlara yönelebilirsiniz. Aşk hayatınızda  denge ve uyuma önem vereceksiniz. Çocuklarla ilgili fedakarlıklar yapabilirsiniz. Sanatla ilgili konularda aktifleşebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Arkadaşlık ilişkileri ve sosyal çevre ilişkilerinizde iletişiminiz hız kazanıyor. Davetler, kutlamaların içerisinde yer alabilirsiniz. Aile ve yuva konularında denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Değişimler, tadilatlar meydana gelebilir. Harcamalarınız artabilir.

Aslan Burcu: Kariyer ve iş hayatınızda üst, yetkili kişilerle olan iletişiminiz artabilir. Sözlü ve yazılı işlerinize odaklanabilirsiniz. Yakın çevre, kardeş, komşu, kuzen ve akrabalarınızın olan  ilişkilerde denge ve uyumu yakalayabilirsiniz.

Başak Burcu: Yüksek öğrenim, basın medya, hukuksal konular, yabancılar, seyahatlerle ilgili konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Parasal konularda ortaklı işleriniz kafanızı oldukça meşgul edebilir.Çözüm yolu arayabilirsiniz.

Akrep Burcu: Evlilik, beraberlik ve ortaklıklardan yana konularda kararlar almaya başlıyorsunuz. Hukuksal konularda beklediğiniz haberler gelebilir. İlişkilerle ilgili gizlilikler ortaya çıkabilir. Parayla ilgili konularda farkındalıklar yaşanabilir.

Yay Burcu: Gündelik,yaşam,rutin ve alışkanlıklarınızı düzenlemelisiniz. Kilo alımına dikkat! Arkadaş ve sosyal çevre ilişkilerinizde birtakım organizasyonlar, davetlerin içerisinde yer alabilirsiniz.Gönüllü işler, hayır işlerine kendinizi adayabilirsiniz

Oğlak Burcu: Çocuğunuz varsa eğitimiyle ilgili harcamalarımız  artabilir. Aşk trafiğiniz artacaktır. Kariyer hayatınızda ortaklı işlere yönelebilirsiniz. Üst, yetkili kişilerle ilişkilerde DENGEYİ bulmanız gerekebilir.

Kova Burcu: Aile ve yuva yaşamınızla ilgili yer, ülke değişiklikleri ve taşınmalar meydana gelebilir. Yabancı kültürlerle olan iş ve ilişkilerinizde ideallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Balık Burcu: Yakın çevre, kardeş, komşu ve akrabalık ilişkilerinizde iletişiminiz güçlenebilir. Eğitime başlayabilir, yolculuklarınızdan kazançlı çıkabilirsiniz.Ticari işleriniz hız kazanabilir. Başkalarının kaynakları ve ortaklı paralar konusunda krizleri yönetmeni sizi güçlü kılabilir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 03-09, Nisan, Haftalık, Burç, Yorumları,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1