Webshop olarak 20 yıla yaklaşan deneyimimiz ve her biri alanlarında uzmanlaşmış teknik kadromuzla hem kurumsal firmaların hem de bireysel kullanıcıların bilgisayar, bilişim ve internet ilgili sorunlarına çözümler buluyoruz.
Haber Detayı
08 Şubat 2021 - Pazartesi 20:52
 
Ahmet Emir Bayraktar’tan futbola adım attığı kulübüne ziyaret!
Ispartakule Beşiktaş Futbol okullarında yetişen ve iki yıl önce Medipol Başakşehir Futbol Kulübüne transfer olan 2009 doğumlu Ahmet Emir Bayraktar, Ispartakule Beşiktaş Futbol Okulu Sorumlusu Yılmaz Canpolat’ı ofisinde ziyaret etti.
SPOR Haberi
Ahmet Emir Bayraktar’tan futbola adım attığı kulübüne ziyaret!

Futbola 2017 yılında Ispartakule Beşiktaş Futbol okullarında başlayarak, göstermiş olduğu performansla Medipol Başakşehir Futbol Kulübü altyapı hocaların dikkatini çekmeyi başaran Ahmet Emir Bayraktar, iki yıl önce Medipol Başakşehir Futbol Kulübüne transfer olmuştu.

 

Babası Kadir Bayraklara birlikte Ispartakule Beşiktaş Futbol Okulu Sorumlusu Yılmaz Canpolat’ı ziyaret eden Ahmet Emir Bayraktar, “Uzun bir aradan sonra, ilk futbola başladığım yere, 2017 yılındaki heyecanla yeniden geldim. Burası benim her zaman yuvamdır. Yılmaz Canpolat başkanımın üzerimde büyük ekmeleri vardır, kendisine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullanarak duygularını anlattı.

 

"GURUR DUYUYORUZ"

 

Ahmet Emir Bayraktar’ın, futbol eğitimine okullarında başladığını ve aldığı eğitimle yetişen sayılı futbolculardan biri olduğunu söyleyerek, Türkiye'nin büyük kulüplerinden biri olan Medipol Başakşehir Futbol Kulübü gitmesinin camia olarak kendilerini çok mutlu ettiğini söyleyen Ispartakule Beşiktaş Futbol Okulu Sorumlusu Yılmaz Canpolat , “Önemli spor adamlarını yetiştiren Ispartakule Beşiktaş Futbol Okulu camiasını unutmayan sporcumuz Ahmet’le gurur duyuyorum” dedi.

 

Yılmaz Aktepe

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ahmet Emir Bayraktar, Medipol Başakşehir Futbol Kulübü, Ispartakule Beşiktaş Futbol Okulu, Yılmaz Canpolat,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1