Webshop olarak 20 yıla yaklaşan deneyimimiz ve her biri alanlarında uzmanlaşmış teknik kadromuzla hem kurumsal firmaların hem de bireysel kullanıcıların bilgisayar, bilişim ve internet ilgili sorunlarına çözümler buluyoruz.
Haber Detayı
21 Şubat 2021 - Pazar 23:12
 
AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe oldu
AK Parti İstanbul İl Başkanlığına, Maarif Vakfı Başkan Vekili Osman Nuri Kabaktepe atandı.
GÜNDEM Haberi
AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe oldu

Türkiye Maarif Vakfı Başkan Vekilliği ve TÜGVA İstişare Heyeti Üyeliği görevlerinde bulunan ve Milli Görüş kökeninden geldiği bilinen Osman Nuri Kabaktepe, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yürüttüğü istişareler sonucu AK Parti İstanbul İl Başkanlığı için tek aday olarak belirlendi.

 

OSMAN NURİ KABAKTEPE KİMDİR?

Araştırmacı yazar, STK yöneticisi, siyasetçi.

1 Aralık1970’te Ordu’nun Fatsa ilçesinde doğdu. Fatsa İmam Hatip Lisesini bitirdikten sonra Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. Aynı bölümde yüksek lisans eğitimini tamamladı.

 

Refah Partisi ve Fazilet Partisinde çeşitli görevler üstlendi. Kurucu başkanı da olduğu Saadet Partisi İstanbul il yönetimi ve partinin Genel İdare Kurulu üyesi olarak görev yaptı. 2004 yerel seçimlerinde SP’den Fatsa belediye başkan adayı oldu, seçilemedi.

 

Saadet Partisi Gençlik Kolları Eski Genel Başkanı. İlim Yayma Cemiyeti denetim kurulu üyesi ve Türkiye Gençlik Vakfı (TUGVA) yüksek istişare kurulu üyesi, Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneği genel başkan yardımcısı olarak görev yaptı. 2016 yılında Maarif Vakfı yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türkiye Maarif Vakfı Başkan Vekili, TÜGVA İstişare Heyeti Üyesi, Osman Nuri Kabaktepe, Cumhurbaşkanı ,AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul İl Başkanı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1