Zeytinburnu Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Çanakkale ve Bilecik Kültür Gezileri” başlıyor.
Haber Detayı
29 Nisan 2023 - Cumartesi 18:10
 
Arzu Erdem’den Kaftancıoğlu’na,”İki yüzlüsünüz”
MHP’li Milletvekili ve Adayı Arzu Erdem, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun Twitter paylaşımını alıntılayarak, “”Kemal Kılıçdaroğlu'na desteğini açıklamayan Türkiye düşmanı terör örgütü kaldı mı?İKİ YÜZLÜSÜNÜZ” dedi.
GÜNDEM Haberi
Arzu Erdem’den Kaftancıoğlu’na,”İki yüzlüsünüz”

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Ümraniye Ülkü Ocakları'na asılan Kılıçdaroğlu ve Akşener afişini paylaştı. Kaftancıoğlu, "Son kez uyarıyorum! İftiralarınıza devam ederseniz eğer ne yapacağımızı çok iyi biliyorum!" ifadelerini kullandı.

 

 Kaftancıoğlu’nun paylaşımın alıntılayan MHP’li Milletvekili Arzu Erdem’de, Ülkü Ocakları kültür kodlarımıza bağlı, bilgi çağınının formasyonunu almış, milli ve manevi değerlerimizi benimsemiş Türk gençliğinin teminatı ilim ve irfan yuvamızdır. Yalanla, iftirayla işi olmaz” paylaşımının hemen ardından, “Terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı,PYD-YPG yancısı HDP:“14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleme kararımızı tüm kamuoyu ile paylaşıyoruz”Kemal Kılıçdaroğlu'na desteğini açıklamayan Türkiye düşmanı terör örgütü kaldı mı?İKİ YÜZLÜSÜNÜZ” ifadeleriyle yanıt verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Arzu, Erdem’den, Kaftancıoğlu’na,”İki, yüzlüsünüz”, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1