Zeytinburnu Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Çanakkale ve Bilecik Kültür Gezileri” başlıyor.
Haber Detayı
12 Mayıs 2023 - Cuma 19:29
 
Bakırköy polislerinden örnek davranış
Seçim çalışmaları nedeniyle stant kuran partilerin güvenliğini sağlamak amacıyla meydanda nöbet tutan emniyet görevlileri, bu kez 84 yaşındaki vatandaşı göz altına aldı. Belki de ilk kez gözaltına aldıkları biri için çevredekilerin büyük taktirini toplayan polis memurlarına göz altına alınan Mümtaz amca teşekkür ederek, "İyi ki varsınız çocuklar' dedi.
GÜNDEM Haberi
Bakırköy polislerinden örnek davranış

Bakırköy Özgürlük Meydanı'nda 14 Mayıs seçimleri nedeniyle propaganda yapan siyasi partilerileri korumakla görevli polis memurları, bu kez 84 yaşındaki vatandaşı göz altına aldıkları için büyük taktir topladılar.

Seçim stantlarını gezmek, biraz da hava almak için meydanda dolaşmaya çıkan adının Mümtaz olduğunu öğrendiğimiz 84 yaşındaki vatandaş, ayağı takılarak yere düştü. Kafasından yara alarak kanlar içinde kalan vatandaşa meydanda nöbet tutan Kartaltepe Güvenlik Büro Amirliği’ne bağlı polis memurları müdahale etti. Polis memurlarının müdahalesinin ardından iyi olduğunu ve eve gitmek istediğini söyleyen Mümtaz amcayı ikna edemeyen memurlar, bu kez çareyi göz altına almakla buldu.

Hemen 112 Acil Ambulans servisini arayarak durumu aktaran polis memurları, ambulans gelene kadar kafası kırılan vatandaşı polis aracında tuttu.

Ambulansın gelmesiyle birlikte durumu aktaran memurlar, 84 yaşındaki Mümtaz amcayı sağlık ekiplerine teslim etti.

84 yaşındaki Mümtaz amca ambulansa binerken polis memurlarına teşekkür ederek, "İyi ki varsınız çocuklar" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bakırköy, polislerinden, örnek, davranış,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1