Webshop olarak 20 yıla yaklaşan deneyimimiz ve her biri alanlarında uzmanlaşmış teknik kadromuzla hem kurumsal firmaların hem de bireysel kullanıcıların bilgisayar, bilişim ve internet ilgili sorunlarına çözümler buluyoruz.
Haber Detayı
30 Ocak 2021 - Cumartesi 14:29
 
Başkan Gökhan Yüksel'den Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi'ye Ziyaret
Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi'ye makamında nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
YAŞAM Haberi
Başkan Gökhan Yüksel'den Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi'ye Ziyaret

Ziyaret sırasında Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunurken Başkan Gökhan Yüksel de Kartal’da devam eden ve kente artı değer katacak projeler ile alakalı meslektaşına bilgi verdi.

 

Görüşmenin sonunda her iki belediye başkanı da birbirine hediyelerini takdim ederken Başkan Gökhan Yüksel, nezaketi ve misafirperverliğinden dolayı Başkan Çebi’ye teşekkür etti ve kendisini ağırlamak üzere Kartal Belediyesi’ne davet etti. Küçükçekmece Belediye Başkanı da nazik ziyaretlerinin kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek hem Kartal'ın hem de Küçükçekmece'nin yarınlarının planlanan projeler sayesinde çok daha güzel olacağını ifade etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Gökhan, Yüksel'den, Küçükçekmece, Belediye, Başkanı, Kemal, Çebi'ye, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1