Zeytinburnu Belediyesi tarafından bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ‘Fotoğraf Yarışması’na başvurular başladı. Serbest ve Foto Öykü olmak üzere iki kategoride gerçekleşecek yarışmaya Zeytinburnu temalı fotoğraflarla katılım sağlanabiliyor.
Haber Detayı
29 Mayıs 2023 - Pazartesi 21:56
 
BAŞKAN OKTAY’DAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay: Genel Başkanımızın bugüne kadar yanındaydık, bundan sonra da her mücadelede yanındayız! Marmaris'imiz ve Türkiye'miz için hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz.
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN OKTAY’DAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, 28 Mayıs seçimlerinin sonuçlarıyla ilgili bir açıklama yaptı. Seçim günü merkezde ve kırsalda tek tek okulları ziyaret ederek görevliler ve vatandaşlarla görüşen Oktay seçim sonuçlarını da İçmeler Belediye binasında takip etti.

Alınan sonuçlarla ilgili bir açıklama yapan Başkan Oktay, “28 Mayıs'ta alınan seçim sonuçlarının tüm ülkemize ve Marmaris'imize hayırlı olmasını temenni ediyor; Marmaris'te yüzde 71.4 oy oranıyla bizlere destek veren halkımıza teşekkürlerimi sunuyorum. En büyük teşekkürüm ise değerli Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na... Ülkemiz, geleceğimiz, demokrasimiz için verdiği emek, gösterdiği fedakarlık için; farklılıklarımızı bir kenara koyarak "Türkiye" paydasında birleşmemizi sağladığı için, samimi ve dürüstçe herkesi kucaklayarak büyük bir mücadeleye liderlik ettiği için kendisine binlerce kez teşekkür ediyorum. Bugüne kadar yanındaydık, bundan sonra da her mücadelede yanındayız! Marmaris'imiz ve Türkiye'miz için hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, OKTAY’DAN, SEÇİM, DEĞERLENDİRMESİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1