Zeytinburnu Belediyesi ve Beştelsiz Spor Kulübü tarafından organize edilen 12.Cumhuriyet Koşusu, 24 Ekim 2021 Pazar günü saat 09:00’da start alacaktır.
Haber Detayı
15 Eylül 2021 - Çarşamba 16:20
 
Berlin Çıkışlı Türk Yetenek Ferhat’tab Yeni Bir Özgürlük Çağrısı: “Let Me Be”
Dünyaca ünlü Babylon Berlin dizisinin setinde çektiği ilk video klibi Father State ile büyük yakın uyandıran Berlin çıkışlı Türk yetenek Ferhat; “İstanbul” teklisinin ardından bu kez “Let Me Be” ile dans ettirmeye geliyor.
Magazin Haberi
 Berlin Çıkışlı Türk Yetenek Ferhat’tab Yeni Bir Özgürlük Çağrısı: “Let Me Be”

Müzikal kalbi erotizm, inanç ve hür irade gibi konularla çarpan Ferhat; dünyanın politik ve inançsal aşırılıklarla çalkalandığı şu günlerde eserlerini kişisel bir yorumdan daha çok genel bir ağıta dönüştürüyor.

 

Parçaları sadece aşk ve inanç gibi konuları değil aynı zamanda – korku ve önyargıların gitgide çoğaldığı şu zamanlarda - toplumsal uyanışı ve şahsi özgürlükleri de dile getiriyor.

 

Berlin ve İstanbul’da yaşayan İsviçreli Türk müzisyen bu parçasını besteci ve yapımcı Jovanka von Wilsdorf (u.a. Polarkreis 18, Laing, Tim Benzko, Annette Humpe) ile birlikte yazdı.

 

Gerçek anlamda dans ettiren bu şarkı şahsi özgürlüklerden bahsetmenin nasıl da yürek gerektirdiğini ama bir o kadar da eğlenceli olabileceğini ispatlıyor.

 

Magazin dünyasındaki son dakika gelişmelerini @magazindesondakika instegram sayfasından takip edebilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Berlin, Çıkışlı, Türk, Yetenek, Ferhat’tab, Yeni, Bir, Özgürlük, Çağrısı:, “Let, Me, Be”,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1