Zeytinburnu Belediyesi ve Beştelsiz Spor Kulübü tarafından organize edilen 12.Cumhuriyet Koşusu, 24 Ekim 2021 Pazar günü saat 09:00’da start alacaktır.
Haber Detayı
13 Ekim 2021 - Çarşamba 00:17
 
Canpolat: "Biz zoru severiz"
Redoks Lūlebugazspor Kulüp Başkanı Yılmaz Canpolat, grupların belli olmasının ardından yaptığı değerlendirmede, “Başarılmayacak hiçbir şey yok” dedi.
SPOR Haberi
Canpolat:

Redoks Lūlebugazspor, yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 1. grupta şampiyonluk hedefleyen takımların birçoğunun Trakya bölgesinin 1. grupta bir araya geldiğine dikkat çekerek, hiç bir rakipten çekinmediklerini ve başarılı olmak için ellerinden gelen mücadeleyi sergileyeceklerini kaydetti.

Redoks Lūlebugazspor 'un zoru seven bir kulüp olduğunu da söyleyen Başkan Yılmaz Canpolat, “1. grupta hedefe oynayacak tüm takımlar bir araya toplandı.  Başarılı olmak istiyorsak bu rakipler arasında da başarılı olmayı bilmemiz gerekiyor. Lüleburgazspor taraftarı ve halkı bu sene daha değişik maçlar, değişik takımlar ve temposu yüksek müsabakalar izleyecek. Zor ve çetin maçlar olacak. Bizim hedefimiz başarılı olmak. Kimseden çekinmiyoruz” dedi.

Redoks Lūlebugazspor markasını ve değerini arttıracak çalışmalar içerisinde olduklarını ve hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirten Canpolat,  “Yine şampiyonluk için oynayacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde olacağız. İnşallah hayırlı uğurlu olur. Temennimiz, Redoks Lūlebugazspor’un daha iyi yerlere gelmesi. Taraftarı, yönetimi, basını, Lüleburgaz  halkı, şehir dışındaki Lüleburgaz taraftarıyla el ele vereceğiz ve başaracağız” ifadelerini kullandı.

HABER / Yılmaz  AKTEPE 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Redoks Lūlebugazspor, Redoks Lūlebugazspor kulüp başkanı Yılmaz Canpolat,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1