Webshop olarak 20 yıla yaklaşan deneyimimiz ve her biri alanlarında uzmanlaşmış teknik kadromuzla hem kurumsal firmaların hem de bireysel kullanıcıların bilgisayar, bilişim ve internet ilgili sorunlarına çözümler buluyoruz.
Haber Detayı
12 Şubat 2021 - Cuma 10:29
 
Esenyurt Belediyesi İbadethaneleri Temizleyerek Dezenfekte Ediyor
Vatandaşların ibadetlerini daha sağlıklı bir ortamda yapabilmesi için çalışmalarını sürdüren Esenyurt Belediyesi, Cuma namazı öncesi ilçe genelindeki ibadethaneleri dip köşe temizleyerek, dezenfekte ediyor.
GÜNCEL Haberi
Esenyurt Belediyesi İbadethaneleri Temizleyerek Dezenfekte Ediyor

Esenyurt Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ve Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde yürütülen rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra ibadethaneleri de dip köşe temizleyerek dezenfekte ediyor. Vatandaşların ibadetlerini daha temiz bir ortamda yapabilmeleri için çalışan ekipler, program dahilinde camilere giderek halıları yıkıyor; cam, kapı, ayakkabılık ve diğer sosyal alanların da temizliğini yapıyor. Yapılan temizlik çalışmalarının ardından Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, Koronavirüs önlemleri kapsamında temizlenen ibadethaneleri dezenfekte ediyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Esenyurt, Belediyesi, İbadethaneleri, Temizleyerek, Dezenfekte, Ediyor,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1