Zeytinburnu Belediyesi tarafından bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ‘Fotoğraf Yarışması’na başvurular başladı. Serbest ve Foto Öykü olmak üzere iki kategoride gerçekleşecek yarışmaya Zeytinburnu temalı fotoğraflarla katılım sağlanabiliyor.
Haber Detayı
12 Mayıs 2023 - Cuma 18:05
 
ESENYURTLU KADINLAR BİLİNÇLENEREK GÜÇLENİYOR
Kadınların hayatın her alanında bilinçlenmesi için çalışmalar yürüten Esenyurt Belediyesi’nin Anne Destek Programı ve Hayat Dolu Buluşmalar Programı’na katılan kadınlar, sertifikalarını aldı.
GÜNCEL Haberi
ESENYURTLU KADINLAR BİLİNÇLENEREK GÜÇLENİYOR

Esenyurt Belediyesi, Kadın Sosyal Yaşam Merkezi’nde Anne Destek Programı ve Hayat Dolu Buluşmalar Programı’na katılan kursiyerlere sertifika töreni gerçekleştirdi. Törende kursiyer kadınlara sertifikalarını Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Halis Şimşek takdim etti. İki ay süren programlarda, AÇEV’den bu programların eğitimini alan Kadın Sosyal Yaşam Merkezi’ndeki eğitmenler, kursiyer kadınlara birçok alanda kendilerini geliştirebilmeleri için bilinçlendirme eğitimi verdi. Sertifikalarını alan kadınlar, eğitimler sayesinde hem anne hem de birey olarak kendilerini çok geliştirdiklerini ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ESENYURTLU, KADINLAR, BİLİNÇLENEREK, GÜÇLENİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1