Zeytinburnu Belediyesi tarafından bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ‘Fotoğraf Yarışması’na başvurular başladı. Serbest ve Foto Öykü olmak üzere iki kategoride gerçekleşecek yarışmaya Zeytinburnu temalı fotoğraflarla katılım sağlanabiliyor.
Haber Detayı
23 Mayıs 2023 - Salı 10:27
 
GELENEKSEL GÖZDER KERMES’İ BAŞLIYOR
Görme Özürlüler Derneği’nin geleneksel hale getirdiği dayanışma kermesi 25-26-27 Mayıs tarihleri arasında dernek bahçesinde yapılacak. Kermesten elde edilecek gelirin tamamı bu yılda görme engelli öğrencilere burs ve beyaz baston amacıyla kullanılacak.
GÜNDEM Haberi
GELENEKSEL GÖZDER KERMES’İ BAŞLIYOR

Merkezi Bakırköy Zuhuratbaba Mahallesi’nde bulunan Görme Özürlüler Derneği’nin, görme engelli öğrencilere burs ve beyaz baston sağlanmak amacıyla düzenlediği kermes 25-26-27 Mayıs’ta dernek bahçesinde yapılacak.

El emeği, göz nuru ürünlerin yanı sıra, giyimden süs eşyasına kadar her türlü ürünün satışa sunulacağı kermesteki tüm ürünlerin, hayırsever iş adamları ve vatandaşlar tarafından bağışlandığını belirten Dernek Onursal Başkanı Mustafa Ercan, Kadın Kolları’nın organize ettiği kermeslerine duyarlı tüm vatandaşlardan destek beklediklerini söyledi.

25 Mayıs Perşembe günü Zuhuratbaba Mahallesi, Bakır Sokak, No 6/4 (Zuhuratbaba Muhtarlık binası yanı) adresinde bulunan GÖZDER merkezinde yapılacak açılışla start verecek kermes, 26 ve 27 Eylül dahil olmak üzere 3 gün sürecek.

GÖZDER'in yaptığı tüm çalışmaları sosyal medya hesaplarından takip edebirsiniz...

GÖZDER Facebook sayfası için TIKLAYINIZ 

GÖZDER Instagram sayfası için TIKLAYINIZ

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÖZDER, Gözder Kermes, Ali Varlık, Ahmet Ercan,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1