Zeytinburnu Bilgi Evleri ve Gençlik Merkezi’nin birlikte yürüttüğü ve bu yıl 8’incisi düzenlenen geleneksel ‘Öykü Yarışması’ için başvurular başladı.
Haber Detayı
11 Eylül 2022 - Pazar 17:19
 
Görkemli bir düğünle dünya evine girdiler
Merkez Sağ’ın duayen isimlerinden Fuat Yılmaz’ın kızı Mimar Nur Arzu Yılmaz, İnşaat Mühendisi Naci Şahin’le dünya evine girdi. İş ve siyaset camiasını bir araya getiren görkemli düğün Sarıyer Bahar Country’de gerçekleşti.
YAŞAM Haberi
Görkemli bir düğünle dünya evine girdiler

Biricik kızının düğününe katılan eş, dost ve ahbaplarını kapıda tek tek karşılayan Fuat Yılmaz, misafirleriyle birebir ilgilenerek bu mutlu günlerinde yanlarında oldukları için teşekkür etti.

Türkiye-AB Karma Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Türk Grubu Üyesi İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, eski Devlet Bakanı, İyi Parti İstanbul Milletvekili, Ahat Andican, Anavatan Partisi Kurucusu, E. Maliye ve Tarım Orman Bakanı Lütfullah Kayalar, eski Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Erol Korkut, İYİ Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ecz. Selma Çalışkan, TETSİAD Genel Başkanı eski Anap Avcılar İlçe Başkanı Hasan Bayram, Anavatan Partisi Kurucusu eski Bayrampaşa İlçe Başkanı Yaşar Aksoy, eski Anavatan Partisi Kurucusu ve Avcılar İlçe Başkanı Adnan Turgut, Bakırköy Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Onur Başkanı Ülker Durukan, İstanbul Çevre Konfederasyonu Başkanı Bülent Sarıgül ve eşinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Gerçekleşen düğün öncesi  genç çiftin nikahı alkışlarla kıyıldı. Görkemli bir törenle dünya evine giren çiftin misafirlerle tek ilgilenmesi ve pozitif enerjileri ile gösterdikleri performans katılımcıların büyük beğenisini topladı.

Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin düğün töreni pasta kesimi ve tebriklerin kabulü ile devam etti. Katılımcıların gece boyunca hoş vakit geçirdiği düğünde genç çift Arzu ve Naci Şahin, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür etti.

Gerek iş, gerek siyaset hayatıyla bir döneme damgasını vuran ve devam eden STK çalışmaları ile de öne çıkan Fuat Yılmaz, biricik kızının mutlu gününü telefonla arayarak, bizzat gelerek veya çelenk göndererek kutlayan herkese teşekkür etti.

Yurt Haber Ajansı olarak genç çifte bir ömür mutluluklar dileriz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Görkemli, bir, düğünle, dünya, evine, girdiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1