Webshop olarak 20 yıla yaklaşan deneyimimiz ve her biri alanlarında uzmanlaşmış teknik kadromuzla hem kurumsal firmaların hem de bireysel kullanıcıların bilgisayar, bilişim ve internet ilgili sorunlarına çözümler buluyoruz.
Haber Detayı
29 Ocak 2021 - Cuma 09:38
 
Kaftancıoğlu, Zeytinburnu’nda “Sen Varsan Biz Varız” Saha Çalışmalarına Katıldı
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, projelendirdiği ‘’Sen Varsan Biz Varız’’ kampanyanı 15 Ocak’tan beri aralıksız sürdüren Zeytinburnu İlçe Başkanlığı’nın saha çalışmalarına katıldı. CHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Metin Doğan’la birlikte ev ve esnaf ziyareti yapan Kaftancıoğlu, 39 ilçede 3 bin 390 noktada başlatılan çalışma kapsamında zili çalınmamış bir tane bile İstanbullunun kalmayacağını söyledi.
SİYASET Haberi
Kaftancıoğlu, Zeytinburnu’nda “Sen Varsan Biz Varız” Saha Çalışmalarına Katıldı

İlçe Kadın Kolu ve Gençlik Kolu Başkanları ile birlikte yönetiminin yanı sıra, meclis üyelerinin de katıldığı çalışma kapsamında saha ekibi çalışmalarını sürdürürken, İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu İlçe Başkanı Metin Doğan’la birlikte ev ve esnaf ziyareti yaparak vatandaşların sorunlarını, beklentilerini dinledi, çözüm önerilerini anlattı.

 

İLK EĞİTİM 16 EKİM’DE DÜZENLENMİŞTİ

 

Kampanyanın bilgilendirme ve ilk eğitim toplantısı 16 Ekim’de düzenlenmiş, pandemi şartları nedeniyle saha çalışmaları başlayamamıştı. Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katılmış ve ilk eğitim toplantısını kendisi geçekleştirmişti. Kılıçdaroğlu, toplantı sırasında kampanya süreci ile ilgili olarak ‘’Adım Adım İktidara diyoruz. Türkiye’ye karşı en ağır sorumluluğu üstlenmesi gereken partiyiz. CHP, siyasal partiler içinde en nitelikli en yetkin kadroları bulunduran partidir. CHP aynı zamanda Türkiye’de değişim ve dönüşümün adresidir. Yeni bir yol haritası belirledik. Mahalle mahalle gezerek kim olduğu fark etmeksizin herkesin sorunlarını dinleyeceğiz. Sorunları çözmek sıradan bir olay değildir. Sorunu çözmek için önce sorunu bilmek gerekir. Biz, sorunun kaynağına iniyoruz, sorunu yaşayanlarla konuşuyoruz. Onun üzerine oturup çözüm üretiyoruz’’ şeklinde konuşmuştu.

 

6780 SAHA SORUMLUSU EĞİTİLDİ

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 16 Ekim’de verdiği ilk eğitimin ardından 5 farklı yüz yüze eğitimde toplam 300 kişilik yönetici kadrosuna ve kampanya kapsamında saha sorumluluğunu üstlenecek olan 6780 kişiye online eğitimler verildi.

 

961 MAHALLEDE EŞ ZAMANLI ÇALIŞMA YÜRÜTÜLÜYOR

 

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanlığı’nın 15 Ocak Cuma günü başlattığı kampanya ile birlikte İstanbul’un 961 mahallesinde 3390 noktada bir kadın ve bir erkekten oluşan 6780 saha sorumlusu, Genel Başkan Yardımcıları, Parti Meclisi Üyeleri, İl Yöneticileri, İlçe Başkanları, İlçe yöneticileri, Milletvekilleri ve Belediye Başkanlarının da katılımıyla toplamda 7000 kişilik bir ekiple ev ziyaretlerine başladı.

 

Pandemi koşullarına uygun olarak yapılan ev ziyaretlerinde İkinci Yüzyıla Çağrı Beyannamesi, Büyükşehir ve İlçe Belediyelerinin çalışmalarının da yer aldığı kitler, maske ve kolanya dağıtılıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zeytinburnu CHP, Canan Kaftancıoğlu, Metin Doğan, "Sen Varsan Biz Varız", adım adım iktidara,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1