Webshop olarak 20 yıla yaklaşan deneyimimiz ve her biri alanlarında uzmanlaşmış teknik kadromuzla hem kurumsal firmaların hem de bireysel kullanıcıların bilgisayar, bilişim ve internet ilgili sorunlarına çözümler buluyoruz.
Haber Detayı
16 Ocak 2021 - Cumartesi 18:29
 
Kimsesiz ve İhtiyaç Sahibi Vatandaşları En Yakın Polis Merkezine Bildirin
Bakırköy Kaymakamlığı, bu gece ve yarın devam edecek olan yağmur ve karla karışık yağmur nedeniyle oluşabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşları dikkatli ve tedbirli olmaya davet etti, kimsesiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşların en yakın polis merkezine bildirilmesini istedi.
GÜNDEM Haberi
Kimsesiz ve İhtiyaç Sahibi Vatandaşları En Yakın Polis Merkezine Bildirin

Bakırköy Kaymakamlığı, Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü’nün vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda, İstanbul'da bu gece ve yarın devam edecek olan yağmur ve karla karışık yağmur nedeniyle oluşabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşları dikkatli ve tedbirli olmaya davet etti

 

Yoğun yağış tahminleriyle birlikte evsiz ve sokakta kalan kimsesiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşların en yakın polis merkezine bildirilmesini isteyen Bakırköy Kaymakamlığı, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, “Hava soğuk kimse dışarıda kalmasın” ifadelerini kullandı.

 

Bakırköy Kaymakamlığı, “Kalacak yeri olmadığı için sokakta kalan kimsesiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşları en yakın polis merkezine bildirerek bizi haberdar edin, misafir edelim” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bakırköy Kaymakamlığı, Nazmi Günlü, Kar ve yağmur, İstanbul Valiliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1