Zeytinburnu Belediyesi tarafından bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ‘Fotoğraf Yarışması’na başvurular başladı. Serbest ve Foto Öykü olmak üzere iki kategoride gerçekleşecek yarışmaya Zeytinburnu temalı fotoğraflarla katılım sağlanabiliyor.
Haber Detayı
18 Nisan 2023 - Salı 00:17
 
KOÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
20 Nisan 07.12'de gerçekleşecek tutulma çok önemli, derecesi anaretik, bulunduğu ev itibariyle oldukça zor, Ic ve Mc noktalarına yaptığı kare açıyla olabildiğince tehlike yaratma potansiyeli yüksek olacaktır. Tutulmaya Alrısha yıldızı eşlik ediyor. Sivri dili ve zehir fikirleriyle öne çıkan liderleri bol bol konuşup, tartışacağız. Olumsuz olarak koç yeni ayından beri söylüyorum, bir lidere suikast girişimi olma ihtimali yüksek olacaktır.
Özel Haber Haberi
KOÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

Dünya üzerindeki lider, kahramanlar, savaş, kesici, yaralayıcı tüm aletler, başlangıç, eylem, girişim, yenilikler, risk ve insiyatif alma, tuttuğunu koparma, gözü karalık, spontan, dürtüsel, ilkel davranışlar, düz ve dobra olma, yaşam enerjisi, motivasyon, cesaret, öncülük, meydan okuma, maymun iştahlılık, öfke ve agresyona yatkın bir enerji, kavga, bela ve saldırganlık, yangın, patlamalar, kontrolsüz hız, hırs, rekabet, şiddet, taciz, terör örgütüyle ilgili temalar öne çıkıyor.

Sosyopatlara dikkat!

Vatan ve yurt güvenliğiyle ilgili krizler, mülksüzleştirme politikası, aile ve yuva yapısını parçalamaya yönelik girişimler, inanç ve inanç yerlerine yapılan saldırılar, devlet büyüklerine yönelik suikast girişimleri, dünyayı kontrol eden güçlerin oyunları jüpiterin etkisiyle abartılarıyla yine sahne alanında olacaktır.

Bu karanlık güçler sirius enerjilerini çok iyi değerlendiriyorlar .Mars a sirius eşlik etmek üzere kötücül enerjiler çalışıyor.Başta vatan ,aile yaşamı, duygusal ilişkiler, kadınlar, çocuklarımızı ilgilendiren durumlar ortaya çıkabilir.Mars chiron karesine doğru gidiyor. Hastalıklar, kazalar ve belalarla sınanabiliriz.Kapalı alanlar, hastaneler, barınaklar, huzurevleri, rehabilitasyon merkezleri, çocuk esirgeme ,cezaevleriyle ilgili alanlarda mücadele etmemiz gerekebilir. Karmik ,kontrol dışı ,ani beklenmeyen ,şok edici gelişmeler hayatımızı alt üst edebilir.Ruhsal yaralanmalar tarifsiz olabilir.

Köpeklerle ilgili durumlar açığa çıkabilir.Onları korumamız çok önemlidir.

Yükselen yöneticisi venüs etkileşimlerine bakarsak; dış görüntümüz, fiziki görünümümüz konusunda değişikliklere açığız.Sosyal çevre ilişkilerimiz ve iletişimimiz konusunda koparıcı etkilere dikkat etmeliyiz.Hassasiyetler artabilir ,pasif agresyona dikkat!

Yeme, içme, keyif, konfor ,gezme gibi ihtiyaçlarımız için harcamalar yapabiliriz. Reklam, alım-satım, pazarlama, ticaret, eğitim ve ulaşım sektörüyle ile ilgili kaynaklarımızı çoğaltabiliriz. Taşınma, ev ,yer değişimleri gibi durumlar ortaya çıkabilir. Ailemiz, sevdiklerimiz, güvenliğimiz, duygusal ihtiyaçlarımız, sağlıkla ilgili durumları masaya yatırabiliriz.

Aldanma, kandırılma, değersizlik duygusu ,eksiklik, yetersizlik hissi, para konularıyla ilgili engellenmeler ,kısıtlanmalar devam ediyor.

Tutulmanın plüton karesi mevcut kitleleri sürükleyen değişimler ani hızla kapımızı çalıyor.Sistem kökten yenileniyor. Liderler, hükümet sistemi değişime ayak uydurmak zorunda bırakılıyor.Para piyasaları ve ekonomiyle ilgili sarsıntılar devam ediyor.

Baş, beyin bölgesi, migren, tansiyon, göz hastalıkları, enfeksiyonel ve bulaşıcı hastalıklara dikkat!

Kaynak: Editör:
Etiketler: KOÇ, BURCUNDA, GÜNEŞ, TUTULMASI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1