Webshop olarak 20 yıla yaklaşan deneyimimiz ve her biri alanlarında uzmanlaşmış teknik kadromuzla hem kurumsal firmaların hem de bireysel kullanıcıların bilgisayar, bilişim ve internet ilgili sorunlarına çözümler buluyoruz.
Haber Detayı
28 Ocak 2021 - Perşembe 22:47
 
Köstebek Yuvasına Dönen Bakırköy Sokakları Tehlikeye Davetiye Çıkarıyor
Bakırköy'ün köstebek yuvasına dönen sokakları bir kazaya daha yol açtı.
GÜNDEM Haberi
Köstebek Yuvasına Dönen Bakırköy Sokakları Tehlikeye Davetiye Çıkarıyor

Yemek Sepeti motorlu kuryelerinden biri İncirli Caddesi, Yeşiladalı sokakta sipariş yetiştirmeye çalışırken karanlıktan dolayı görülmeyen yoldaki çukura girmesi nedeniyle düştü.

Çevreden yetişen mahalleli ve diğer kuryelerin yardımıyla kaldırılan genç kurye, kaskı ve koruyu kıyafetleri nedeniyle kazadan yara almadan kurtuldu.

Mahalle halkı sokakların köstebek yuvasına döndüğünü söyleyerek, sosyal medya üzerinden İBB’nin yaptığı alt yapı çalışmalarını kendisine mal eden Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’na tepki gösterirken, İBB’nin Bakırköy’e hibe ettiği 1 milyon TL'lik asfalt yardımını sordu.

Kaldırımların perişan, yolların ise köstebek yuvasına döndüğünü söyleyen vatandaşlar, Bakırköy Belediyesi’ni göreve davet etti.

Bakırköy’ün ara sokaklarının köstebek yuvasına döndüğünü söyleyen vatandaşlar, inşaat çalışmaları yapılan sokakların ayrıca hasar aldığını belirterek, araçlarında da maddi hasarların meydana geldiğini ifade ederek, “Bakırköy Belediyesi ne iş yapar?” dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Köstebek Yuvasına Dönen Bakırköy Sokakları Tehlikeye Davetiye Çıkarıyor, Bakırköy Belediyesi, Bülent Kerimoğlu,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1