Webshop olarak 20 yıla yaklaşan deneyimimiz ve her biri alanlarında uzmanlaşmış teknik kadromuzla hem kurumsal firmaların hem de bireysel kullanıcıların bilgisayar, bilişim ve internet ilgili sorunlarına çözümler buluyoruz.
Haber Detayı
15 Şubat 2021 - Pazartesi 17:23
 
Meteoroloji Uyardı: "Soğuk Hava, Hafta Sonuna Kadar Etkili Olacak"
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, salı gününden itibaren hava sıcaklığı güney ve iç bölgelerden başlayarak 8 ila 15 dereceye kadar azalacak. Soğuk hava, hafta sonuna kadar tüm yurtta etkisini sürdürecek.
GÜNCEL Haberi
Meteoroloji Uyardı:

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan haftalık değerlendirme şu şekilde:

 

"Halen soğuk ve yağışlı havanın etkisi altında olan kuzey, iç ve batı bölgelerdeki hava sıcaklıkları mevsim normallerinin 4 ila 6 derece altında, doğu bölgelerde ise mevsim normalleri civarında ve yer yer üzerinde seyretmektedir.

 

Hava sıcaklıklarının; Salı (16.02.2021) günü güney ve iç bölgelerden başlayarak, Çarşamba (17.02.2021) ve Perşembe (18.02.2021) günleri ise doğu bölgelerde 8 ila 15 derece azalması bekleniyor.

 

Söz konusu sıcaklık düşüşünün hafta sonuna kadar etkili olması beklendiğinden, buzlanma ve don hadislerinin neden olabileceği olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır."

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Meteoroloji, Uyardı:, "Soğuk, Hava,, Hafta, Sonuna, Kadar, Etkili, Olacak",
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1