Webshop olarak 20 yıla yaklaşan deneyimimiz ve her biri alanlarında uzmanlaşmış teknik kadromuzla hem kurumsal firmaların hem de bireysel kullanıcıların bilgisayar, bilişim ve internet ilgili sorunlarına çözümler buluyoruz.
Haber Detayı
21 Şubat 2021 - Pazar 12:43
 
Normalleşme süreci 1 Mart'ta başlayacak
Sağlık Bakanı Koca normalleşme sürecine ilişkin beklenen açıklamasında "1 Mart itibariyle süreç belirlenen kriterler çerçevesinde dört risk seviyesinde valilerimizin başkanlığındaki il hıfzıssıha kurullarımızla başlayacak" dedi.
GÜNDEM Haberi
Normalleşme süreci 1 Mart'ta başlayacak

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs ile mücadelede normalleşme sürecinin, 1 Mart itibarıyla belirlenen kriterler çerçevesinde 4 risk seviyesinde valilerin başkanlığındaki il hıfzıssıhha kurullarıyla başlayacağını bildirdi.

 

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Normalleşme adımlarını titizlikle çalışıyoruz" ifadelerine yeren Koca, şöyle devam etti:

 

"Yerinde karar dönemi ile kademeli normalleşeceğiz. 1 Mart itibarıyla süreç, belirlenen kriterler çerçevesinde 4 risk seviyesinde valilerimizin başkanlığındaki il hıfzıssıhha kurullarımızla başlayacak."

 

Başkan Koca'nın açıklaması...

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Normalleşme süreci 1 Mart'ta başlayacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1