Zeytinburnu Belediyesi
Haber Detayı
22 Nisan 2022 - Cuma 22:57
 
Nurhan Çetinkaya önce tweet attı, sonra sildi: Rica mı? Baskı mı? Korku mu?
Geçmiş dönem Bakırköy Belediye Meclis Üyesi CHP’li Nurhan Çetinkaya, Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun, Twitter paylaşımını beğenen 1140 kişiye ait hesabın Taylant ve Malezya kökenli olduğunu deşifre ederek paylaştığı videoyu sildi. Çetinkaya’nın paylaştığı videoları 2 saat sonra silmesi akıllarda soru işareti bırakırken, “Rica mı, baskı mı, yoksa korku mu?” sorularını da beraberinde getirdi. İşte o video…
GÜNDEM Haberi
Nurhan Çetinkaya önce tweet attı, sonra sildi: Rica mı? Baskı mı? Korku mu?

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun defalarca belediye personelini toplayarak sosyal medya paylaşımlarını beğenmeleri için talimat verdiği kamuoyunda tartışılırken, Twetterda 39,8 B takipçisinin en fazla 100’ünün paylaşımları beğenmesi ve beğenenlerin bir çoğunun danışman, meclis üyesi, başkan yardımcısı olduğu da kamuoyunun dikkatinden kaçmıyordu.

ÇETİNKAYA BU SÖZLERLE PAYLAŞMIŞTI

Başkan Kerimoğlu’nun, Twitter hesabından CHP Genel Merkezinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret fotoğraflarının bir anda 1140 kişi tarafından beğenilmesi dikkat çekerken, geçmiş dönem meclis üyesi CHP’li Nurhan Çetinkaya, beğenen hesapların Taylant Bangkok, Pataya, ve Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur adresli olduğunu, “Sevgili Bülent başkan dik dur eğilme bütün Bangkok,Pataya,Kuala lumpur seninle..)” üst yazısı ile hazırladığı video ile deşifre etti.

Çetinkaya’nın paylaştığı videoyu neden veya niçin sildiği akıllarda soru işareti bırakırken, “Rica mı, baskı mı, yoksa korku mu?” soruları da beraberinde geldi.

KILIÇDAROĞLU’NUN SESSİZLİĞİ DE MERAK KONUSU OLDU

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, sosyal medyadaki iktidar yanlısı trollerin Hazine'den alınan paralarla beslendiğini aktarmasının ardından, Bakırköy Belediye Başkanı Kerimoğlu yanlısı trollerin nereden beslendiği de merak konusu oldu. Konuyla ilgili Kılıçdaroğlu’nun iktidarı hangi konuda eleştiriyorsa, “Kamu alanlarının özelleştirilmesi, yap-işlet-devret modeli, yeşil alan satışı gibi” konularla sürekli gündem olan Bakırköy Belediye Başkanı ile ilgili sessizliğinin sebebi de merak konusu oldu.

GEÇTİĞİMİZ AYLARDA “KERİMOĞLU’NU İSTEMİYORUZ” SÖZLERİYLE PROTESTO EDİLMİŞTİ

Geçtiğimiz aylarda Halk TV'deki Suat Toktaş ile Liderler Özel programına katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, program öncesi bir gurup Bakırköylü tarafından Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'na tepkilerini dile getirmek için protesto edilmiş, ”Kerimoğlu'nu istemiyoruz" diye seslenen vatandaşlar, Kerimoğlu'na da "İstifa et" diye seslenmişti. Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kerimoğlu’na karşı sessizliği gün geçtikçe “Aralarında ne gibi bir bağ var” sorularına neden oldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nurhan, Çetinkaya, önce, tweet, attı,, sonra, sildi:, Rica, mı?, Baskı, mı?, Korku, mu?,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1