Webshop olarak 20 yıla yaklaşan deneyimimiz ve her biri alanlarında uzmanlaşmış teknik kadromuzla hem kurumsal firmaların hem de bireysel kullanıcıların bilgisayar, bilişim ve internet ilgili sorunlarına çözümler buluyoruz.
Haber Detayı
11 Şubat 2021 - Perşembe 08:57
 
Oktay’dan Karındaş’a Ziyaret
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, hastanede tedavi gören usta tiyatro sanatçısı Altan Karındaş’ı ziyaret etti. Çok uzun yıllar Marmaris Belediyesi Huzurevi’nde kalan Karındaş’ı geçmiş olsun dileklerini ileten Oktay, “En kısa sürede iyileşip aramıza dönmenizi bekliyoruz” dedi.
GÜNCEL Haberi
Oktay’dan Karındaş’a Ziyaret

Marmaris’te yaşayan Türk tiyatro ve sinemasının usta oyuncusu Altan Karındaş, ileri yaşa bağlı rahatsızlıkları nedeniyle hastanede tedavi altına alındı. Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay da usta oyuncuyu ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Uzun yıllar Marmaris Belediyesi Huzurevi’nde kalan ve son birkaç aydır Turunç’a yerleşen Karındaş; 2019 yılında Marmaris Belediyesi’nin 10 Kasım filminde oynamıştı. Ziyarette Marmaris sakinlerinin sevgi ve selamını ileten Oktay, “Neşesinden bir şey kaybetmeyen Altan Teyzemizin bir an önce iyileşip yeni filmler için aramıza dönmesini bekliyoruz” dedi. Usta oyuncu ise en kısa sürede iyileşeceği sözünü verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Marmaris Belediyesi, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Tiyatro sanatçısı Altan Karındaş, Marmaris Belediyesi Huzurevi,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1