Zeytinburnu Belediyesi tarafından bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ‘Fotoğraf Yarışması’na başvurular başladı. Serbest ve Foto Öykü olmak üzere iki kategoride gerçekleşecek yarışmaya Zeytinburnu temalı fotoğraflarla katılım sağlanabiliyor.
Haber Detayı
09 Mayıs 2023 - Salı 09:32
 
Önemli olan niyettir
1994 Çanakkale Çan doğumlu Yeniden Refah Partisi 2. Bölge Milletvekili Adayı Beyza Özmen, “Bir oy Erbakan’a, bir oy Erdoğan’a dedi.
GÜNDEM Haberi
Önemli olan niyettir

Yeniden Refah Partisi Zeytinburnu İlçe Başkanı Onur Dolar, sandık güvenliğini sağlamak ve gerekli oy kullanma işlemlerinin takibinde görev alacak baş müşahitlerin eğitim toplantısına katılan Beyza Özmen, kısaca kendisini tanıtarak ’Neden Milletvekilliği adaylığı” sorusuna cevap verdi.

"Bir oy Erdoğan'a, bir oy Erbakan'a" diyen Özmen, 12 yıldır Zeytinburnu’nda ikamet ettiğini, 2 yıldır da Yeniden Refah Partisi Zeytinburnu İlçe Başkanlığı Kadın Kolları’nda aktif görev aldığını söyledi.

Türkiye’nin kendi insani ve ekonomik gücü ile kalkınabileceğini, öz değerlerini koruyarak ve arkasına tarihinin verdiği kuvveti alarak daha hızlı adımlarla yürüyebileceğini savunan Milli Görüş’ün baş temsilcisi merhum  Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı rahmetle anan Beyza Özmen, öğrendiklerinden özetle Milli Görüş’ü şu şekilde ifade ettti.

“Erbakan Hocamızın bize miras bırakmış olduğu Milli Görü dediğimiz dava; Adem ile Havva'dan, Habil ile Kabil'den bu zamana kadar gelmiş olan hak batıl mücadelesidir.  Yapacak işimiz çok, sizlerden hiç bir farkımız yok. Anneyiz, eşiz, çocuğuz, çocuğuz, torunuz fakat ‘halka hizmet etmek hakka hizmet etmektir’ diyor Erbakan hocamız. Yani Allah’ın izniyle bu şuurla yola çıkıldıysa ki bu ilçe başkanlığı olur, milletvekilliği olur yahut herhangi bir makam görev olur. Önemli olan alınan niyetlerdir. Rabbim inşallah çıktığımız bu yolda her birimizi muvaffak eylesin. Aldığımız görevleri layıkıyla yerine getirmeyi nasip etsin” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: beyza özmen, yeniden refah partisi, Onur Dolar,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1