Webshop olarak 20 yıla yaklaşan deneyimimiz ve her biri alanlarında uzmanlaşmış teknik kadromuzla hem kurumsal firmaların hem de bireysel kullanıcıların bilgisayar, bilişim ve internet ilgili sorunlarına çözümler buluyoruz.
Haber Detayı
30 Aralık 2020 - Çarşamba 15:56
 
Sefaköy Kartalspor Futbolcularını unutmadı
Küçükçekmece Sefaköy Kartalspor Kulübü  Başkanı  Yener Dayı’ın öncülüğünde alınan karar gereği, A Takım sporcularına yılbaşı gıda paketi verildi.
SPOR Haberi
Sefaköy Kartalspor Futbolcularını unutmadı

Koronavirüs (Kovid-19) Spor camiasında da etkisi gösteren salgında birçok sporcu, ekonomik durumda bıraktı.Sefaköy Kartalspor Kulübü  Başkanı  Yener Dayı’da bu konuda duyarlılık göstererek kulüp bünyesinde A takımda futbol oynayan futbolcu ve teknik ekibe yeni yıl öncesi temel ihtiyaç maddelerinden oluşan yılbaşı gıda paketi verildi.

 

Sefaköy Kartalspor tesislerinde, Sefaköy Kartalspor Kulübü  Başkanı  Yener Dayı, Genel Kaptan Utku Dayı, futbolcu ve teknik ekip yeni yıl öncesi bir araya geldiler.Koronavirüs (Kovid -19) salgını tedbirleri kapsamında futbolculara gruplar altında tesislere gelerek içinde et, tavuk, sebze ve meyvenin yer aldığı yılbaşı gıda paketi aldılar.

 

Sefaköy Kartalspor kulübü Başkanı Yener Dayı yaptığı açıklamada Küçükçekmecenin en önemli marka değerlerinden bir olan Sefaköy Kartalspor'un en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz koronavirüs (Kovid-19) neden ile 9 aydır futboldan uzağız ancak geçen zaman içinde futbolcularımızı hiç bir zaman unutmadık sürekli kendileri ile irtibat kuruyoruz ve onlarında iyi niyetinden kesinlikle şüphemiz yok. Biz bir aileyiz. İyi günde de kötü günde de her zaman onların yanında olduğumuzu bilmelerini istiyorum. Kulüp olarak Futbolcu ve teknik ekibimizin yeni yıl öncesi temel ihtiyaç maddelerinden oluşan yılbaşı gıda paketi verdik. Yeni yıllarını aileleri ile birlikte huzurlu mutlu geçirmelerini temenni ediyorum.

 

Buradan tüm spor camiasının yeni yılın kutluyor sağlık,sıhhat mutluluklar diliyorum ifadelerini kullandı.

 

 

 

HABER & Yılmaz AKTEPE

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sefaköy Kartalspor Kulübü , Sefaköy Kartalspor Başkanı  Yener Dayı, Sefaköy Kartalspor Genel Kaptan Utku Dayı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1