Webshop olarak 20 yıla yaklaşan deneyimimiz ve her biri alanlarında uzmanlaşmış teknik kadromuzla hem kurumsal firmaların hem de bireysel kullanıcıların bilgisayar, bilişim ve internet ilgili sorunlarına çözümler buluyoruz.
Haber Detayı
08 Kasım 2020 - Pazar 11:52
 
Soner Karapınar ‘dan, Başkan Çebi'ye Ziyaret
Söğütlüçeşme Birlik Spor Kulübü Başkanı Soner Karapınar Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi’yi makamında ziyaret etti.
SPOR Haberi
Soner Karapınar ‘dan, Başkan Çebi'ye Ziyaret

Belediye Başkanı Kemal Çebi’nin makamında gerçekleşen ziyarette, Kulübü Başkanı Soner Karapınar, kulübün çalışmalarını ve faaliyetlerini anlattı.

 

Sıcak bir ortamda yapılan ziyarette konuşan Belediye Başkanı Kemal Çebi, Söğütlüçeşme Birlik Spor Kulübü Başkanı Soner Karapınar’a görevinde başarılar diledi.  Kulübün daha iyi yerlere gelmesi gerektiğini belirten Başkan Çebi, Söğütlüçeşme Birlik Spor Kulübü'ne  diğer kulüplerimiz gibi destek vermeye devam edeceklerini kaydetti.

 

Küçükçekmece Belediyesi'nin her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ettiğini ifade eden Başkan Çebi, "Biz amatör spor kulüplerine ve sporculara da destek veriyoruz. Bu desteğimiz de her zaman devam edecek” diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Söğütlüçeşme Birlik Spor'u daha iyi yerlere taşımak istediklerini belirten Kulüp Başkanı Soner Karapınar, "Amatör spor kulüplerine ve kulübümüze verdiğiniz destek için teşekkür ederim. Yanımızda olduğunuzu bilmek bize ayrı bir güç veriyor" dedi.

 

Yılmaz AKTEPE

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Soner, Karapınar, ‘dan,, Başkan, Çebi'ye, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1