Webshop olarak 20 yıla yaklaşan deneyimimiz ve her biri alanlarında uzmanlaşmış teknik kadromuzla hem kurumsal firmaların hem de bireysel kullanıcıların bilgisayar, bilişim ve internet ilgili sorunlarına çözümler buluyoruz.
Haber Detayı
19 Şubat 2021 - Cuma 18:40
 
Spor adamı Canpolat Lüleburgazspor'a talip oldu!
Spor adamı Yılmaz Canpolat , Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli ve Lüleburgazspor Kulübü Başkanı Kenan Var'ı makamlarında ziyaret ederek TFF Bölgesel Lig'de mücadele eden Lüleburgazspor Futbol Takımı’na talip olduklarını açıkladı.
SPOR Haberi
Spor adamı Canpolat Lüleburgazspor'a talip oldu!

Canpolata Futbol Akademisi Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Canpolat, Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli ve Lüleburgazspor Kulübü Başkanı Kenan Var ile bugün sabaha saaatlarinde bir görüşme gerçekleştirdi.

 

Gerçekleşen görüşme sonrası açıklama yapan Yılmaz Canpolat, “TFF Bölgesel Lig'de  mücadele eden  Lüleburgazspor kulübüne talip olduğumuzu Lüleburgaz Belediye Başkan Dr. Murat Gerenli ve Lüleburgazspor kulübü Başkanı Kenan Var'a ilettik. Her iki başkanla yapılan görüşmemiz olumlu bir havada geçti. İlerleyen günlerde görüşmelerimizi sürdürdükten sonra netlik kazanacaktır” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Spor adamı Yılmaz Canpolat , Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, Lüleburgazspor Kulübü Başkanı Kenan Var, Canpolata Futbol Akademisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1