Zeytinburnu Belediyesi tarafından bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ‘Fotoğraf Yarışması’na başvurular başladı. Serbest ve Foto Öykü olmak üzere iki kategoride gerçekleşecek yarışmaya Zeytinburnu temalı fotoğraflarla katılım sağlanabiliyor.
Haber Detayı
15 Şubat 2023 - Çarşamba 22:33
 
'Yeter' diyerek istifa etti!
İYİ Parti Bakırköy Yönetim Kurulu Üyesi Servet Deniz, istifa ettiğini açıkladı. İlçe Kongresi'nin yapıldığı Kasım ayından bu yana, yapılan çalışmaların parti politikalarına aykırı, İl Başkanı'nın hedeflediği "geometrik büyüme" için yetersiz ve üyelere yönelik ötekileştirici yaklaşımların keyfiyet ve taraflılık içerisinde sürdürüldüğünü belirten Deniz, tüm Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş depreminin ardından İlçe Başkanı’nın duyarsızlığının ise kabul edilmeyecek bir durum olduğunu belirterek, “Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ediyorum” dedi.
GÜNDEM Haberi
'Yeter' diyerek istifa etti!

Geçmiş dönem belediye meclis üyeliği ve Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanlığı da yapan Servet Deniz, İYİ Parti Bakırköy İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti.

İstifa dilekçesinde, tüm uyarılarına rağmen İlçe Kongresi'nin yapıldığı 26 Kasım 2022 tarihinden bugüne kadar yapılan çalışmaların yetersiz, üyelere yönelik ötekileştirici yaklaşımların keyfiyet ve taraflılık içerisinde sürdürülerek devam ettirildiğini üzüntüyle takip etttiğini belirten Deniz, dilekçesinin devamında şu ifadelere yer verdi.

Daha da önemlisi;

Ülkemizi derin üzüntüye boğan 06 Şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem felaketi karşısında İlçe Başkanı'nın olay üzerinden sekiz gün geçmiş olmasına rağmen Yönetim Kurulu'nu acil olağanüstü toplantıya çağırmamış olması büyük bir eksikliktir. Benimde bir üyesi olduğum yönetimin Başkanı'nın böyle bir felaket karşısında ki duyarsızlığı benim kabul edebileceğim bir durum olmadığından dolayı İyi Parti Bakırköy Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ediyorum.

İstifamla ilgili işlemin yapılmasını rica eder, bilgilerinize sunarım. 14/02/2023

Servet Deniz

Kaynak: Editör:
Etiketler: 'Yeter', diyerek, istifa, etti!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1