“Yöresel Günler” Etkinlikleri 18’inci Kez Zeytinburnulularla Buluşuyor
Haber Detayı
09 Ağustos 2022 - Salı 01:01
 
Yükselen Mimaroba Spor Futbol takımı yeni sezon için toplandı
Türkiye Futbol Federasyonu  Bölgesel Amatör Ligin yeni takımlarından Büyükçekmece Yükselen Mimaroba Spor Futbol takımı 2022-2023 sezonu öncesi toplandı.
SPOR Haberi
Yükselen Mimaroba Spor Futbol takımı yeni sezon için toplandı

Küçükçekmece Metin Oktay Tesisleri’nde toplanan kırmızı-siyahlılar yeni futbol sezonu öncesi yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcularla birlikte kulüpte toplandılar. Konuşmaların ardından Coşkun Balık Restoranda topluca yemek yediler.

Büyükçekmece Yükselen Mimaroba Spor Kulüp Başkanı Rasim Yüksel ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu yemekte Başkan Rasim Yüksel, öncelikle yeni futbol sezonunun tüm kulüplere ve spor camiasına hayırlı olmasını diledi.

Yeni futbol sezonuna 22 oyuncu transfer ettiklerini belirten Yüksel, “Transfer konusunda bir sıkıntımız yok. Sadece bir forvete ihtiyacımız var. Onu da transfer komitemiz ve hocamızın raporları doğrultusunda kısa zamanda gerçekleştireceğiz. Futbol takımımız 8 Ağustos pazartesi günü Teknik Direktör Zeki Ersoy hocamız nezaretinde Küçükçekmece Metin Oktay tesislerinde yeni futbol sezonu için çalışmalara başlayacak. 20 gün İstanbul'da çalışmalarımızı sürdürdükten sonra Bolu'da 10 günlük bir kamp dönemi geçirerek yeni sezona hazır bir şekilde girmek arzusundayız” dedi.

Yükselen Mimaroba Spor Kulüp Başkanı Rasim Yüksel, kendilerini destekeleyerek yeni futbol sezonunda Küçükçekmece Metin Oktay tesislerinin kullanım konusunda Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmecespor Kulüp Başkanı Ahmet Kurşun’a kulüpleri adına teşekkür etti, “Küçük, büyük elele profesyonel lige diyorum” ifadelerini kullandı.

Küçükçekmece halkına ve spor severlere güzel futbol izleteceklerini belirten Yüksel, tüm sporseverlerin desteğini beklediklerini ifade ederek, sezon sonunda şampiyonluk ve 3. lige çıkma mutluğunu yaşatacaklarına inandığını belirtti.

Başkan Yüksel, “Burda uzun bir maratona çıkarken deneyimli ve tecrübeli bir ekiple çıkıyorum, geçen sezon takım kaptanlığı ve abilik yapan Sefa Çağlar futbol takımı teknik menajeri ,yine Küçükçekmecespor olmak üzere yıllarca çeşitli kulüplerde forma giymiş deneyim ve tecrübelerinden her zaman yararlandığımızı  abilik görevi yapan Genel kaptanımızı Resul kaya kulübümüzle ilgili yetkili kişilerdir. Yükselen Mimarobaspor kulübümüzün  hedefleri var bizler gereken fedakarlıklarımızı yaptık şimdi futbolcu kardeşlerimiz gereken feakrlıkları yapacağına inanıyorum yaptıkları fedakarlıklar bizleri sezon sonunda mutlu sona ulaştıracaktır” diyerek konuşmasına son verdi.

HABER / Yılmaz AKTEPE

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yükselen, Mimaroba, Spor, Futbol, takımı, yeni, sezon, için, toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1