Haber Detayı
08 Eylül 2022 - Perşembe 17:50
 
Zeytinlik Halk Pazarı Esnafı, Akşener’e dosya verdi!
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret ettikten sonra Bakırköy esnafını ziyaret eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, hukuka aykırı bir şekilde parça parça yıkılan Zeytinlik Halk Pazarı esnafını dinledi. İstanbul’un göbeğinde sosyal demokrat olduğunu iddia eden bir belediye tarafından zulme uğradıklarını, yaşanan süreci görüntüleriyle birlikte hazırladıkları dosya halinde sunan esnafa cevap veren Akşener, “Dosyayı inceleyerek konuyu bizzat Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşeceğim. Sonucunu da size bildireceğim” dedi.
GÜNDEM Haberi
Zeytinlik Halk Pazarı Esnafı, Akşener’e dosya verdi!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret ettikten sonra Bakırköy esnafını ziyaret eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, hukuka aykırı bir şekilde parça parça yıkılan Zeytinlik Halk Pazarı esnafını dinledi. İstanbul’un göbeğinde sosyal demokrat olduğunu iddia eden bir belediye tarafından zulme uğradıklarını, yaşanan süreci görüntüleriyle birlikte hazırladıkları dosya halinde sunan esnafa cevap veren Akşener, “Dosyayı inceleyerek konuyu bizzat Kemal Kılıçdaoğlu ile görüşeceğim. Sonucunu da size bildireceğim” dedi.

Akşener’e ‘Abla’ diye hitap eden esnafın yaşadığı süreci uzun uzadıya dinleyen Meral Akşener, konuyu bizzat takip edeceğini söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zeytinlik, Halk, Pazarı, Esnafı,, Akşener’e, dosya, verdi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1