11. Fotoğraf Yarışması Başlıyor
Webshop olarak 20 yıla yaklaşan deneyimimiz ve her biri alanlarında uzmanlaşmış teknik kadromuzla hem kurumsal firmaların hem de bireysel kullanıcıların bilgisayar, bilişim ve internet ilgili sorunlarına çözümler buluyoruz.
Haber Detayı
04 Nisan 2021 - Pazar 18:54
 
HDP'li Garo Paylan: 'Darbeci arıyorsanız aynaya bakın'
HDP'li vekil Garo Paylan, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün 103 emekli amiralin bildirisine ilişkin açıklamasına tepki gösterdi. Paylan tepkisini, 'Darbeci arıyorsanız aynaya bakın' sözleriyle ifade etti.
GÜNDEM Haberi
HDP'li Garo Paylan: 'Darbeci arıyorsanız aynaya bakın'

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, 103 emekli amiralin Montrö Sözleşmesi ve sarıkla tarikat evinde görüntülenen amirale ilişkin bildiri yayınlamasına tepki gösterdi.

Gül, sosyal medya hesabından, "Seçilmişlere parmak sallamaya kalkan darbe heveslileri şunu iyi bilsin: Köhnemiş vesayetçi zihniyetin prangalarından kurtulan,bu zihniyetten hesap soran, gücünü milli iradeden alan bir Türkiye var artık. Bu ülkenin bekasını korumak, demokrasiye saygıdan, hukuka bağlılıktan geçer" paylaşımında bulundu.

HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, Abdulhamit Gül'ün paylaşımını alıntılayarak "Seçilmiş milletvekillerini, seçilmiş belediye başkanlarını hapse atıp milli irade ahkamı kesmek riyakarlıktır" dedi.

HDP'li Paylan, "Darbeci arıyorsanız aynaya bakın!" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Garo Paylan'dan Adalet Bakanına sert tepki, HDP'li vekil Garo Paylan, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-176058651-1